Mafia 2 PC Game Full İndir

Mafia 2 de Askerde başlıyor.

Sicilya’da bir askeri operasyon ile oynadık.

mafia2 pc game logo

Zorlu bir görevden 2 yıl sonra askerlik görevi bitiyor. Mafia 2 PC Game Full İndir Bundan sonraki süreç sivilde macera dolu mafya olarak devam ediyor. Mafia 3 PC Game Full İndir ile zorlu görevleri sizi bekliyor.

Oyundan Görüntüler

Mafia-2-Screenshot-3

Mafia-2-Screenshot-2

İndirmek için aşağıdaki butona basabilirsiniz.

Link Güncellenmiştir.

indir / download

Dosya yükleniyor…

Karakterler

Vittorio “Vito” Antonio Scaletta: Oyunda yönetilen ana karakterdir. 2 Mayıs 1925 doğumlu olup, ailesi bir Sicilya göçmenidir.

Joe Barbaro: 1. ve 6. bölüm dışında her bölüm Vito ile birlikte olan adamdır ve Vito’nun en iyi arkadaşıdır. Oyunun son bölümünde ölüp ölmediği belli değildir ve Mafia III oyununun sonunda Leo Galante’nin şoförü olarak görülmüştür. Şoförün Joe olduğu tahmin edilir. Joe, Ayrıca Mafia 2 – Joe’s Adventure’s ‘in baş kahramanıdır.

Henry Tomasino: Joe ve Vito’nun arkadaşıdır. 10. bölüm Clementine’nin iş yerinde bir adamı dövüp dışarı atarken gözlemlenmiştir. 13. bölümün başında Mr. Wong’un adamları tarafından bıçak ve satır ile saldırıya uğrarken Vito ve Joe tarafından bulunmuş ve katilleri de öldürülmüştür. Yerde yatarken, Vito ve Joe ona bakarken hala hayattadır ancak orada kan kaybından ölmüştür. Aslında köstebektir fakat Joe ve Vito bunu bilmez. Bu yüzden intikamını almak için Mr. Wong’u öldürmüşlerdir.

Marty: Yaşı 18 bile değildir. Çok fazla gangster filmleri izler, bu yüzden aileye girmeye çalışır. Joe’yu kendine örnek alır. 9. bölüm baskında Vito ve Joe ile birliktedir ancak 10. bölüm Vito ve Joe binayı bombayı kurup patlattıktan sonra Clemente hayatta kalır ve adamları ile kaçmaya başlar o sırada Marty’de Joe ve Vito’yu binanın otoparkında arabada bekler Clemente’nin adamlarıda onu otoparktan arabaya binerken vurarak öldürmüştür.

Eddie Scarpa: Joe ve Vito ya yardım eden mafyadır. The Maltese Falconda takılır.

Brian O’ Neil: 4. bölüm Vito ve Joe’nun soyduğu yeri soyarken yakalanmış ve 6. bölüm Vito ile yine karşılaşmıştır. Vito onu öldürmüştür.

Mickey Desmond: Brian O’Neil’in kuzenidir. 11. Bölümde Vito’nun evini yakmışlardır. Vito’da içerdedir fakat Vito kaçmayı başarmıştır. Vito Joe’nun Yanına gider ve Desmond’un kim olduğunu öğrenir. Joe adamın nerde olduğunu öğrenir, oraya giderler ve birkaç çatışmadan sonra Mickey Desmond kaçmayı başarır. Joe’yla Vito onu takip eder ve onu gittiği yerde adamlarıyla beraber onu öldürürler.

Mr. Wong:12. bölüm Henry Vito ve Joe’nun para ile uyuşturucu aldığı adamdır. 13. bölüm’de Henry’i öldürtmüştür ve bu davranışını restoranında beyni patlayarak ödemiştir.

Derek Pappalardo: Vito’nun arkadaşıdır ama 14. bölümde Vito onun babasının katili olduğunu öğrendikten sonra onu, adamlarını ve sağ kolu Steve’i öldürür.

Steve: Derek’in sağ koludur ve Vito, Derek’in babasını öldürdüğünü öğrendiği zaman Derek’le birlikte ölmüştür.

Mr. Clemente: 10. bölüm suikasta iş yerinde uğramış ve oradan kaçarken de Marty’i vurmuştur. İş yerinden çıkıp arabayla kaçarken adamları vurulmuş ve arabası durmuşken aniden Joe’nun bu Marty için dedikten sonra üzerine 1 şarjör mermi yağması üzerine ölmüştür.

Mr. (Carlo) Falcone: En güçlü ve zengin babadır. 15. bölümde Joe’yu kandırmış ve Vito’nun başına silah dayatmıştır, ancak Joe onu vurmamıştır. Bu davranışını Vito’nun onu öldürmesiyle ödemiştir.

Mr. (Frank) Vinci: Leo’nun Patronudur Ve Vinci Ailesinin Don’udur.

Mr.(Leo) Galante: Vito hapisteyken ona dövüşmeyi öğreten adamdır. Uzun süreden beri içerdedir. Gelenekçidir ve dışarıya çıktığında omertaya (mafya kanunlarına) uymayan babaların ölüm emrini vermiştir. Bunların arasında [[Carlo Falcone]]’de vardır.

Mr. Luca Gurino: 9. bölüm’de Falcone’un 2 adamını kaçıran mafyadır. Vito, Falcone’un adamlarını kurtarmıştır. Falcone’un adamlarından biri Luca’yı satırla parçalara ayırmıştır.

Mr. Pen: Henry ağzına silah soktuğunda cebindeki silahla Henry’i vurmuş ve ayağa kalktığında Vito ve Joe tarafından delik deşik edilip ölmüştür.

Mrs. Scaletta: Vito nun annesidir ve Vito hapisteyken hastalanıp ölmüştür.

Francesca Frankie Scaletta: Vitonun kardeşidir. 11. Bölümde Vitonun bahçesinde ağlarken Vito onu bulur. Ve kocası Eric’in onu dövdüğünü söyler. Vito’da Eric’i dövüp onu uyarır. Vito döndüğünde kardeşi onu arar ve Seni tanıyamıyorum artık Vito, bizden, bizden uzak dur! der ve telefonu kapatır. Oyunda bir daha görünmez.

Tommy Angelo: Salieri’ye ihanet ettiği için Joe tarafından Sawn-Off Shotgun ile vurulmuş ve oracıkta ölmüştür. Serinin 1. oyununun baş kahramanıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. oyun indirmek istiyorum.

  2. oyunu oynamak istiyorum.lütfen yardımcı olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.