Emülgatör Listesi

EMÜLGATÖRLER ve KATKI MADDELERİ! (Emülgatör Listesi)
Merhaba. Uzun zamandır paylaşmak istediğim bir konuydu. Sizlerin de bilgisi mutlaka vardır. En azından tükettiğimiz ürünlerin içerisine belli katkı maddeleri konulduğu bilincindeyiz. Lakin bu katkı maddelerinin insan sağlığı açısından tehlikeli olup olmadığı yönünde pek azımız araştırma yapmışızdır. Malesef insanların çoğu bilmiyor ve umursamıyor.
Genetiği değiştirilmiş ürünler, kanserojen maddeler, haram katkı maddeleri, astım, migren gibi ve bir çok kronik rahatsızlığa sebep olabilecek derecede tehlikeli katkı maddeleri malesef tüketiliyor, İSTESEK de İSTEMESEK de…
Aşağıdaki web sitesinde tüm E (Emülgatörler), Katkı Maddeleri, Renklendiricilerin anlamları, zararları vs. açıklanmıştır. Bu Katkılı Tüketim Alışkanlığından Kurtulma Zamanı Gelmedi mi?
Marketlerden aldığımız sucuk, bisküvi çikolata vs bütün ürünlerdeki katkı maddeleri nelerdir. Sağlığımızı tehdit eden ve genetiği bozan bu maddeleri hala tüketecek misiniz! Düşünen insanlar için… Paylaşmayı unutmayın…

WEB SİTESİ:

http://www.e-numaralari.com

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.