Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Aksiyon ve Gerilim Filmi Önerileri

Mutlaka İzlenmesi Gereken Netflix Aksiyon ve Gerilim Filmi Önerileri

Bugün ne izleyeceğinize karar veremediyseniz mutlaka izlenmesi gereken netflix aksiyon ve gerilim filmi önerilerini sizler için hazırladık.

Aralarında izlemediğiniz filmler vardır. Filmlerin kısa açıklamasını vererek ön bilgi sahibi olacak ve izleyeceğiniz filmi kolayca seçebileceksiniz

.
Daha fazla video için kanalımıza abone ol.

#netflixfilmleri #netflixgerilimfilmleri #netflixaksiyonfilmleri #filmonerileri #filmtavsiyeleri #gerilimfilmleri #aksiyonfilmleri #aksiyonfilmoneri #gerilimfilmoneri #netflixfilmoneri #netflixfilmonerileri #netflixfilmtavsiyeleri #netflixgerilimveaksiyon #gerilimveaksiyonfilmleri #filmler #mutlakaizlenmesigerekenfilmler #aksiyonfilmonerisi #aksiyonfilmtavsiyesi #gerilimfilmonerisi #gerilimfilmtavsiyesi #netflixfilmizle

1. Zindan Adası / Shutter Island
Sabıkalı akıl hastalarının kaldığı bir hastanede bir hastanın ortadan kaybolmasını araştıran polis şefinin dehşet verici düşleri, soruşturmayı karmaşık hale getirir.

2. Temel İçgüdü / Basic Instinct
Ünlü bir rock yıldızının öldürülmesinden dolayı açılan soruşturmada Sharon Stone şüpheli sevgiliyi ve aynı zamanda bir yazarı, Michael Douglas ise soruşturmadan sorumlu olan polisi canlandırıyor. Son kitabında sevgilisinin cinayetini adım adım kitabında işlediğinden gözleri üzerine çeken güzel yazar, cazibesiyle polisi alt etmeye çalışıyor ve film bir süre sonra erotik bir gerilim üzerinden devam ediyor.

3. Prestij / Prestige
Birbirlerinin sırlarını açığa çıkarmaya can atan iki rakip sihirbaz, giderek daha riskli hâle gelen ölümcül numaralar sergilemeye başlar.

4. Zodyak / Zodiac
Gerçek bir öyküden uyarlanan bu gerilimde siyasi bir karikatürist, bir suç muhabiri ve bir çift polis, San Francisco’nun kötü şöhretli katili Zodiac’ı soruşturur.

5. Yedi / Seven
Deneyimli bir cinayet masası dedektifi ve yeni ortağı, işlediği korkunç suçları Yedi Ölümcül Günah’a dayanan bir katili amansızca yakalamaya çalışır.

6. İhtiyarlara Yer Yok / No Country For Old Men
Kötü giden bir uyuşturucu işi ve bir çanta dolusu para masum bir avcının, emektar bir şerifin ve acımasız bir kiralık katilin yolunu ıssız Batı Teksas çölünde kesiştirir.

7. Parçalanmış / Split
Birden fazla kişiliğe sahip olan bir adam, üç genç kızı kaçırır. En yeni ve en tehlikeli kişiliği adamın kontrolünü ele geçirmeden önce, kızlar bir kaçış yolu bulmalıdır.

8. Uncut Gems
Borçları artan ve öfkeli alacaklıları kapıya dayanan New Yorklu laf ebesi bir kuyumcu, ayakta ve hayatta kalma umuduyla her şeyi riske atar.

9. Parazit / The Parasite
Yoksul bir ailenin kurnaz üyeleri, ayrıcalıklı bir hayat süren ve yokluk nedir bilmeyen zengin bir ailenin hizmetinde birer birer çalışmaya başlar.

10. Köstebek / The Departed
Bostonlu iki çaylak polis, gizli kimliğe bürünür. Biri, İrlanda mafyasının karizmatik patronunun çetesine sızarken diğeri de kendi teşkilatına ihanet etmektedir.

11. Başlangıç / Inception
İnsanların rüyalarından sırları çekip çıkaran sorunlu bir hırsız, aldığı son işte hedefin bilinçaltına bir fikir yerleştirecekleri tehlikeli bir görevi yönetecektir.

12. Kanlı Elmas / Blood Diamond (2006)
Yıkıcı savaş altındaki Sierra Leone’de yaşayan yerli bir balıkçı devasa bir elmas bulur. Bir elmas kaçakçısı, elmas karşılığında balıkçıyı ailesine kavuşturacaktır.

13. Kara Şövalye / The Dark Knight (2008)
Batman, Tğm. Gordon ve bölge savcısı, Gotham’ın yeraltı dünyasını çökertmeye devam ederlerken yeni bir kötü adam, bir çuval inciri berbat etmek üzeredir.

14. Terminatör 2: Mahşer Günü / Judgment Day (1991)
Bu devam filminde yeniden programlanan Terminatör, genç John Connor’ı şekil değiştiren acımasız bir sayborgdan korumak için gelecekten gelir.

15. Soysuzlar Çetesi / Inglourious Basterds (2009)
İşgal altındaki Paris’teki Yahudi bir sinema sahibi, bir Nazi galasına ev sahipliği yapmaya zorlanır. Bir grup Amerikalı asker, burada bir hesaplaşma planlamaktadır.

16. Yaralı Yüz / Scarface (1983)
Kanlı bir yükselişle Miami’nin uyuşturucu baronu olan Kübalı gangster, içinde düştüğü bağımlılık, takıntı ve acımasızlık sarmalının dehşet verici sonuçlarıyla uğraşır.

17. Ocean’s Eleven (2001)
Hapisten yeni çıkan çekici hırsız Danny Ocean, üç Las Vegas kumarhanesini hedef alan incelikli soygun planını gerçekleştirebilmek için uzmanlardan oluşan bir ekip kurar.

18. İçerideki Adam / Inside Man (2006)
Bir dedektif, her zaman polislerden bir adım önde olan bir hırsızla zekâ yarışına girer. Sorumsuz bir müzakereci gelince, işler kontrolden çıkar.

19. Sherlock Holmes (2009)
Bu eksantrik dedektif için oyun başladı. Ortağının yardımıyla hain bir düşmanın izini sürmek için hem dövüş tekniklerini hem de pratik zekâsını kullanması gerekiyor.

20. Rambo – İlk Kan / First Blood (1982)
Eski bir Yeşil Bereli ve Vietnam gazisi olan John Rambo, küçük bir kasabanın şerifi tarafından hedef alınınca kendine hâkim olamaz ve gerilla saldırısıyla karşılık verir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.